top of page

Skákací hrad

Veľmi obľúbená atrakcia hlavne pre deti. Skákací hrad disponuje dvoma šmykľavkami .

 

Rozmery: 7x7m a výška 5 m

Cena zapožičania: 250€

Lezecká veža

Nafukovacie lezecké veže ponúkajú deťom zážitok, ktorý prakticky nemajú kde inde získať. Najväčšou výhodou nafukovacích lezeckých veží je ich bezpečnosť. Deťom tu nehrozí viac-menej žiadne riziko. Rodičia ich na takúto atrakciu môžu poslať bez toho, aby sa obávali o ich bezpečnosť. Je takmer isté, že pri lezení deti spadnú. V tom však nie je žiadny problém. Spadnú na mäkkú podložku a o pár sekúnd si lezenie môžu s úsmevom na tvári zopakovať.

Cena zapožičania: 250€

Sumo zápasníci

V zahraničí obľúbená atrakcia už aj na Slovensku! Špeciálne obleky na zvýšenie hmotnosti a okrúhly penový matrac, ktorý je pokrytý klzkým materiálom, čím pridáva na obtiažnosti súboja. Je to veľmi zábavná hra nielen pre hráčov, ale aj pre publikum. Pravidlá sú jednoduché. Musíte zvaliť a stlačiť súpera dolu na matrac.

Cena zapožičania: 120€

Obrie šípky

S obrími šípkami môžete usporadúvať súťaže pre jednotlivcov, aj pre družstvá.Nafukovacie obrie šípky sú vhodné pre deti aj dospelých

Cena zapožičania: 90€

Vodný futbal

Zábavná atrakcia o rozlohe 6*12m, ktorá je určená pre deti aj dospelých. Nafukovacie futbalové ihrisko je naplnené po členky vodou, čím je sťažené behanie po ihrisku a hráči sa šmýkajú po mäkkom penovom povrchu. Zábavná atrakcia, ktorá pobaví hráčov aj divákov. 

Cena zapožičania: 300€

Rytieri

zábavná atrakcia, kde je úlohou jedného rytiera zhodiť hlavu tomu druhému , pričom si musí strážiť tu svoju :)

Cena zapožičania: 100€

Zorbing Futbal

Podľa pravidiel futbalu :)

Bumper Ball, kde účastníci majú na sebe nafukovaciu guľu. Úlohou súťažiaceho je zvaliť súpera na zem. V narážacej guli sa dajú robiť kotrmelce, saltá, hádzať sa o zem a podobne sa vyblázniť do sýtosti. Narážacie gule sú zaujímavá novinka, ktorá pobaví hráčov aj divákov, v ktorej vám nehrozí žiadny úraz, ale príjemný mäkký náraz.

Cena zapožičania: 50€- 1h

Prekážková dráha

deti si svoju fyzickú kondíciu budú môcť overiť aj pri atrakcii prekážková dráha.

Cena zapožičania: 250€

Twister

zábavná nafukovacia atrakcia sa hra podľa pravidiel twistru ale s väčším počtom hráčov a v danej atrakcii aj po stenách nielen po podlahe čim sa zvyšuje zábavný rozmer danej hry

Cena zapožičania: 200€

Boxing

zábavná atrakcia na spôsob boxu ale so zábavnými rukavicami a v nafukovacej aréne 

Cena zapožičania: 170€

Zorbing

Šialene, ale bezpečne...

   Keď s vami svet točí, zatočte s ním aj vy! Vlezte do gule, rozpažte ruky a zorbujte! Vygúľajte sa do pohody a prevalcujte aj ten stres, ktorý ešte len ide okolo. Takú lavínu pocitov eufórie pri padaní z kopca vám neposkytne žiadna iná aktivita.

Cena zapožičania: 280€

bottom of page